Základ v šatníku každého muže: 5 věcí co by vám neměly chybět

Od Juuli Lilleberg | Style | 15.5.2019

Milí pánové, nemusíte být žádné módní divy, a přesto se umět pěkně obléci. Jak se totiž říká: „Šaty dělaj člověka.“ Není však nutno mít skříň narvanou k prasknutí. Jde o to mít základ v šatníku neboli kousky, které z vás vždy udělají elegána anebo prostě cool týpka. A jak se tedy správně oblékat? 

Základ v šatníku každého muže: 5 věcí co by vám neměly chybět

Rozhodně zde platí kvalita před kvantitou. Hodí se tedy zainvestovat do kvalitního oblečení a bot, které vám dlouho vydrží. Nepodléhejte trendům a vsaďte na klasiku a neutrální barvy. S našim seznamem 5 kousků, které vám rozhodně nesmějí chybět v šatníku nejenže ušetříte čas, ale zachytíte pohledy nejedné dámy.

5 věcí co by vám neměli v šatníku chybět

Jednobarevné tričko

Jednoduché a jednobarevné tričko by vám v šatníku rozhodně nemělo chybět. Hodí se ke všem typům kalhot, džínů a snadno se kombinuje s jiným oblečením. Navíc my ženy nejvíc oceníme dobře upraveného muže v bílém tričku a džínách. Měli byste si vybrat nejlépe tričko z organické bavlny v bílé, černé, šedé nebo tmavě modré barvě.

Kožená bunda
Pravá kožená bunda vám bude sloužit léta a stane se navíc vaším trendy kouskem garderoby. Kožená bunda je jednoduchá, klasická a hodí se téměř ke všemu. Přestože cena pravé kožené bundy je často celkem vysoká, přesto stojí za to do ní zainvestovat. Kombinujte ji se univerzálními kousky jako jsou jednoduché tričko a džíny. Dosáhnete tak snadného a stylového looku.

A jak se tedy správně oblékat?

Košile – základ šatníku

Naprostým základem pánského šatníku je jistojistě košile. Kvalitní košile se bude hodit jak na svatbu, tak i na pracovní schůzku. Můžete si vybrat buď tradiční bílou nebo černou košili, pokud však máte netradiční příležitost, vyzkoušejte džínovou košili či košili s proužky. A jak nosit košili? Košili nosíte samotnou nebo pod sako.

Dobře padnoucí džíny

Existuje obrovská nabídka džínů, což znesnadňuje nalezení těch správných. Udělejte si čas a pořiďte si džíny, které vám dobře padnou. Vyvarujte se nákupu příliš těsných džínů, v kterých se nemůžete hýbat, ale zase nekupujte džíny, které jsou příliš volné. Vyplatí se zainvestovat do kvalitního materiálu a nadčasového designu.  

Základ v šatníku každého muže

Kvalitní boty

Základem pánského šatníku jsou jistě kvalitní, dobře padnoucí a prodyšné boty. Pokud jsou vysoce kvalitní, můžete je nosit po celý rok. Samozřejmě, klasické kožené boty jsou nejlepší volbou, protože jsou odolné, a dokonce se časem zlepšují. A jak se tedy správně oblékat? Kombinujte boty s džíny a klasickou košili, a můžete tak vyrazit jak na rande, tak i na pracovní schůzku.

S láskou JuuliJuuli Lilleberg
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ