3 top vánoční outfity

Od Annabel van Eijk | Style | Zveřejňování reklam | 30.12.2019
3 top vánoční outfity

Rok 2019 je už skoro za námi, jen vánoční veselí a nový rok před námi! Stejně jako každý rok, kromě nákupu dárků, je též velkým problémem se rozhodnou, co si oblečeme na vánoční večírek. Najít perfektní vánoční outfit není vždy snadné. Často totiž je prosinec párty za párty – vánoční večírek, tradiční rodinná oslava a samozřejmě vánoční oslava s přáteli. 

Vybrala jsem pro vás 3 vánoční outfity, s nimiž každý vánoční večírek stoprocentně prozáříte.

Zazařte na Vánoce

V luxusních třpytivých šatech zazáří každá žena. Flitrované šaty s dlouhými rukávy jsou nejen elegantní, ale zároveň i ženské, a proto ideální na vánoční večírek. Netradiční modro zelená barva přitáhle pozornost okolí a elegantní sexy sandály odlehčí poněkud těžší střih šatů. Flitry stačí už na šatech, a tak vybírejte spíše minimalistické psaníčko. Outfit můžete doplnit o velvetovou čelenku do vlasů ve stylu Blaire z Gossipek.
Pokud zrovna nejste fanynkou těch šatů, podívejte se níže na další možnosti filtrovaných šatů. V třpytkách budete stoprocentně nepřehlédnutelná!

Třpytivé šaty na ples i večírek

Sexy Santova pomocnice

Není snad nad hezčí vánoční kombinaci než červená a zlatá. V sexy červených koktejlkách budete za podklad, který by se nejeden muž přál pod stromeček. Ač jsou červené koktejlové šaty sexy, nepůsobí vulgárně pokud vyberete šaty bez výstřihu po kolena. Pokud se zrovna kolem Vánoc necítíte na šaty na tělo, můžete to vyřešit stahovacím spodním prádlem. Jak již zmíněno, k červeným šatům se zlaté hodinky a psaníčko při slavnostní příležitosti hodí jak ulité.

Krásná v koktejlkách

Za princeznu na Vánoce


Chystáte se na o něco více speciální vánoční večírek? Do Národního Divadla, Opery či prostě máte chuť o něco více se blýsknout? Dlouhé splývavé společenské šaty lichotí postavě a přidají na eleganci a šarmu plesových sálů. Nebojte se zlaté šaty kombinovat se zlatými sandály a zlatým psaníčkem, v monochromu je taktéž kouzlo. Vybírat samozřejmě můžete z celé barevné škály dlouhých společenských šatů.

Doufám, že vás tyto 3 vánoční outfity inspirovaly. Doporučuji si při přípravách na vánoční večírek pustit vánoční koledy, do ruky sklenku červeného. Vím jistě, že se stanete vrcholem jakékoli vánoční oslavy!

nakupni stredisko
S láskou AnnabelAnnabel van Eijk
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ