6 trendy outfitů na Silvestra

Od Jasmine Mousavi | Style | 23.12.2019
6 outfitů na Silvestra

Do konce roku zbývá jen několik týdnů a je ti rok 2020! Nejenže se však můžete radovat z nového roku, ale měli byste se i rozloučit s tím starým, a tím vším dobrým, co vám přinesl. Důležité je si připomenout vše, za co jste vděční a samozřejmě to i dobře zapít, ať už s rodinou či s přáteli. Šampaňské a chlebíčky jsou samozřejmostí! Myslete však na Silvestra i na svůj outfit, není totiž lepší příležitosti se naposledy v tomto roce vyparádit. Připravila jsem pro vás 6 outfitů na Silvestra, tak abych vám to rozhodování usnadnila.

6 outfitů na Silvestra 

Outfit 1: Zahalená do tmavých barev

Šaty v tmavé barvě jsou ideální pro Silvestrovskou párty. Nejenže jsou elegantní, ale skryjete v nich i nějaké to kilo z vánočního cukroví na víc. Zvláště pokud jste pozváni na elegantnější silvestrovskou párty nebo gala, měli byste si vybrat šaty v barvách jako je bordó červená, tmavě fialová, půlnoční modrá a lesní zelená. Tyto barvy navíc lichotí každému typu pleti. Výhodou je navíc, že tmavou barvu můžete rozzářit třpytivými šperky,  ať už ve zlaté či stříbrné barvě. 

Outfit 2: Metalické oblečení

Metalické oblečení je nejžhavějším trendem, zejména na Silvestra. Ať už si vyberete šaty, sukni či overal v metalické barvě, máte jistotu, že budete na večírku nepřehlédnutelná, metalická barva vás nutí vyniknout z davu! Jediné doplňky, které potřebujete, jsou boty na vysokém podpatku a pár velkých jednoduchých náušnic. Vkročte do nového roku zářivě! 

Outfit 3: Elegantní jumpsuit

Jumpsuit  jsou ideální pro silvestrovskou párty, protože je nejen elegantní, ale navíc velmi stylové! Bez ohledu na to, zda si vyberete klasický černý či poněkud výraznou barvu, jako je červená nebo stříbrná, v overalu budete hvězdou na každé večírku (a hlavně se budete cítit velmi pohodlně). K overalu obujte kotníkové kozačky na podpatku 

Outfit 4: V druhé kůži

Umělá kůže je v současné době velmi módní, v každém obchodě vidíme "kožené" šaty, kalhoty či topy. Koženou sukni či kožené kalhoty můžete na párty obléct v kombinaci s černým tílkem na ramínka či filtrovaným topem. S tímto outfitem vytvoříte zároveň elegantní, avšak sexy outfit.

Outfit 5: Dlouhé elegantní šaty

Pokud jste pozváni na slavnostní silvestrovský gala nebo dokonce na novoroční ples, pak dlouhé večerní šaty jsou pro vás rozhodně to pravé! Vyberte si perfektní večerní šaty a budete se cítit jako Popelka, aniž byste o půlnoci ztratili botu. Bez ohledu na to, zda si vyberete klasické šaty s délkou po zem nebo šaty na kolena s neobvyklými detaily, budete jistojistě za elegantní divu.

Outfit 6: Let it rain glitter, baby!

Třpytivé oblečení je typické pro Silvestr, takže s tímto outfitem nemůžete nic pokazit! Vyberte si třpytivé šaty a rozzařte Silvestrovskou párty, na které se objevíte. Zvláště oblíbené jsou zlaté nebo stříbrné šaty s třpytivými flitry, ale pokud chcete vyniknout z davu, vyberte si šaty, které mají více netradiční barvu, jako je růžová nebo tmavě zelená. Kombinujte tento outfit s lodičky s přezkou a minimalistickými detaily. Důležité je totiž vybrat jeden prvek outfitu, a na ten se soustředit.

Doufejme, že vás těchto 6 trendových silvestrovských nápadů inspirovalo a víte již co na sebe V neposlední řadě malý tip: Pokud stále hledáte svého prince snů, měli byste na Silvestra obléct červené spodní prádlo! Italská tradice říká, že nošení červeného spodního prádla na Nový rok by mělo přinést štěstí v lásky.

Nyní, když jste již dobře připraveni, šťastný nový rok 2020!

S láskou JasmineJasmine Mousavi
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ