Minimalismus pro muže

Od Sophie Tarif | Style | Zveřejňování reklam | 30.12.2019
Minimalismus pro muže

Less is more. Obvykle to platí i pro módu. Jasné barvy a potisky jsou samozřejmě vždy zábavné, ale více utlumené barvy a basic oblečení mohou působit často mnohem stylově.

Minimalistická móda zahrnuje především oblečení v černé a bílé barvě, ale minimalismus není zdaleka omezen na tyto dvě barvy. Běžně je tento koncept spojen s neutrálními barvami, jako jsou již zmíněná bílá a černá barva, ale i béžová, a dokonce modrá, olivová a jemné pastelové barvy. Neexistuje žádná příručka pro minimalisty, je povoleno experimentovat a přidat něco více z osobního stylu. Pravidlem však zůstává: v jednoduchosti je krása!

Minimalismus pro muže

Minimalistický styl oblečení může znamenat, že si vyberete oblečení v neutrálních barvách, jako černé, bílé nebo béžové a outfit doplníte s stříbrnými nebo zlatými doplňky. Ale minimalismus může znamenat také moderní a jednoduché siluety.

Trička pro muže

A jak se oblékat? Vybírejte trička s jednoduchým designem tzn. basics. Černá a bílá barva je vždy dobrou volbou a nezapomeňte, že k jednoduchým tričkům se hodí vše. TIP: ač bílé či černé tričko jsou poněkud jednoduchou volbou, nezapomeňte se soustředit i na materiály z kterých je tričko vyrobeno, tak aby se vám pohodlně nosilo.  Moje oblíbená značka pro muže je švédská značka COS, nabízející nadšasový a moderní design triček. Podívejte se na mé oblíbené zde a nechte se inspirovat!

Kalhoty a džíny

Zvolte kalhoty v jednoduchém stylu a vyberte si buď pár lehce volnější kalhoty nebo pár skinny džínů. Pánské kalhoty v minimalistickém stylu by měly být v jednoduchých barvách, jako je tmavě modrá, černá, béžová nebo bílá. Kromě toho, pár modrých džínů, je samozřejmě nutností.

Pánské svetry

Teplé svetry jsou nutností na podzim, v zimě a v chladných letních večerech. Ať už si vyberete bílý, béžový, šedý či černý rolák nebo mikinu, vyberte si jednoduchý model a vyhněte se příliš mnoho vzorům a potiskům. Můžete také snadno obléci džínovou košili pod svetr, pokud chcete váš outfit trochu vystylovat!

Tenisky a boty

Černé nebo bílé tenisky jsou ideální volbou, pokud hledáte boty, které můžete snadno kombinovat s jednoduchým oblečením. Pokud hledáte něco trochu klasičtějšího, pak vyzkoušejte třeba černé kotníčkové boty. 

S láskou SophieSophie Tarif
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ