Boty, které by každý muž nad 30 let měl mít ve svém šatníku

Od Sophie Tarif | Style | Zveřejňování reklam | 14.10.2019
What Shoes Should a Man Own at 30?

Nedávno jsem se přela s mým přítelem, zda může pořád nosit tenisky Vans, když je mu přes 30. To se mu samozřejmě nelíbilo, protože kdo by si taky chtěl přiznat, že je na něco starý, že jo?

Tenisky pro každého

Pokud se podíváte na módní trendy pro 2019, vedou tenisky. A hlavně ty tatínkovské, neboli mohutné tenisky 90. let. Takže pokud jste ve svých třicátých letech, tak se vám pořadilo si projít celým cyklem trendům neboli: Back to the Future.

Samozřejmě, bez ohledu na váš věk je přijatelné nosit pánské tenisky. Se vzestupem mladých tech společností a Steve Joba jako průkopníka bílých tenisek, nošení tenisky do práce je naprosto přijatelná pro většinu z nás. Všechno však s rozumem, a proto do kanceláře raději vynechejte trička s výraznými popisky a hrdinskými hláškami a zvolte jednoduché bílé či černé tričko. Džíny pak zvolte rovného střihu a to v tmavé džínovině anebo černé.

Espadrilky: ideální boty na léto?!

Pokud byste však rád vyměnil pánské tenisky za něco víc letního: pánské boty espadrilky jsou vaše odpověď. Tyto boty zažívají svůj comeback. Lehká, pohodlná a praktická obuv, přesně to, co potřebujete na vaši letní dovolenou. Pro více business look, oblečte chinos kalhoty a jednoduché tričko či košili.

V polobotkách i na pivo

Pánské tenisky však nejsou vaše jediná volba pokud vám je přes 30. Ač by se mohlo zdát, že polobotky jsou formální pokud se chystáte na jedno točený s kamarády, vše je tom, jak je nosíte. Pár skinny džínů či chino kalhot vypadají dobře s polobotkami. V závislosti na vašem stylu, můžete ohrnout nohavice, přidat pár funky ponožek nebo jen nosit s tričkem a navrh bomber bundu. Jednoduché avšak stylové a určitě boty pro třicátníky.

TIP: Semišové boty působí méně formálněji než boty kožené. Ač je semiš riskantnější volbou, pokud  je zrovna děštivo.

Boty, které by každý muž nad 30 let měl mít ve svém šatníku

Dr. Marten's jsou moje oblíbené pánské boty. Mohou se zdát trochu robustní a nevhodné na léto, ale opak je pravdou. Sluší každému a i z toho největšího slušňáka udělají stylového týpka. Nezáleží na vašem věku, pár bot značky Dr. Marten's je pro váš šatník nutnou volbou.

Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • 29.1.2020

    Super tenisky a další boty najdete taky na https://www.modio.cz/