Trendy léto 2019: 5 trendů co by vám neměly ujít

Od Michaela Kratinova | Módní trendy | 19.2.2019

Jakým trendům přeje letošní léto? 

5 trendů co by vám neměly ujít

Léto je tady! Co ale na sebe a co raději nechat ve skříni? Žádnou paniku! My vás nenecháme na holičkách. Letní trendy letos přejí jak béžová, tak i batice. Pracovní kombinézy zůstávají i letos v módě a znovuobjevení zažívají boty se špičkou do čtverce, peří a třásně.

Následujících 5 letních trendů vám do detailů napoví, co za outfit zvolit letošní léto.

  1. Léto přeje béžové
  2. Boty se špičkou do čtverce
  3. Pracovní oděvy ne(jen) do práce
  4. Třásně a peří
  5. Batika není jen pro hipíky
Trendy léto 2019: 5 trendů co by vám neměly ujít

Béžová je tady!
Nikdo nemůže být tuto sezónu víc nadšený než já. Béžová je tady! Ano! Káva, ovesné vločky, barva kůže, krém, písek a můj šatník. Nezáleží na odstínu béžové. Důležité je, že se béžová nosí tuto sezónu od hlavy až po paty. A rozhodně ji nepodceňujte. Ač ne příliš oblíbené barva, béžová není rozhodně nudná. Přidá vašemu outfitu na eleganci a svěžesti. Skvělá pro ty, co na sebe nedají nic mimo černé a 50 odstínů šedi.

Béžová se taktéž snadno kombinuje. Hodí se nejen k černé, ale i k pastelovým barvám. Nemyslete však jen na trenčkot, ale zkuste i béžové sako, béžové šaty, béžové boty, béžové kalhoty…béžová béžová béžová.

Trendy jaro/léto 2019: béžová je tady!

Boty se špičkou do čtverce
Během uplynulého roku jsme zaznamenaly v mnoha směrech návrat 90. let. Oblékly jsme znova saténové sukně, vlasy daly do skřipce a nemohly jsme uvěřit, že se Spice Girls dávají znovu dohromady. Každopádně divoká léta 90. přivítáme i v letošním roce. Trendy léto 2019 volí jasně obout boty do špičky, a to ať už jsou to nazouváky, lodičky či sandály.

Utility Dressing neboli pracovní oděvy
Móda pronikla do všech koutů lidských činností, a tak se jí nevyhnuly ani pracovní oděvy, zejména kombinézy. Nepředstavujte si však modrý pracovní úbor vašeho instalatéra, ale tento módní trend dostal řádný make-over.

Pracovní kombinézy najdete nejen tak i nejen v džínovině, ale i v pastelových barvách. Ač sice nejsem fanynka růžové barvy, nemohla jsem odtrhnou oči od růžové kombinézy! Nejedná se však jen o kombinézy, ale módní změnu prodělaly i pracovní kabáty a montérky. Vybírejte lehké materiály a hlavně, nebojte se zdobení! Ne tak praktické, ale šik!

Trendy léto 2019: 5 trendů co by vám neměly ujít

Všechno se to třese a peří
Módní trendy přály dlouhou dobu druhé kůži neboli koženému oblečení. Tento rok však kůži nechte doma a zahalte se do peří. Od pštrosího peří po páva, peří vás letos nenechá uletět.

Mezi jiné trendy léto 2019 patří též třásně, at už na kabelkách anebo na šatech, třást se nám bude celý outfit. Mimo třásně módní trendy přejí i háčkovému oblečení a rybářským šatům princezny Koloběžky.

Batika
Módním trendem na léto 2019, který musíte vlastnit je stoprocentně batika. Letošní rok ji najdete všude, od klasických triček, mini šat až po boty!  Jedná se se o trend, který se neustále vrací a zřejmě se neomrzl jak návrhářům, tak i módnímu průmyslu. A tak pokud zrovna nemáte chuť experimentovat s barvou s drogerie, na Fashiola si vyberete z batikovaného oblečení od značek jako New Look, Bershka či Asos.

 

S láskou MichaelaMichaela Kratinova
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ