Lyžařské oblečení

Od - Alicja - | Módní trendy | Zveřejňování reklam | 30.12.2019
Trendy na zimu 2019: Lyžařské oblečení

Ač oblečení na lyže je spíše investice než pravidelní módní nákup, vše má své meze. Pokud vlastníte lyžařskou bundu a lyžařské kalhoty od 18 let, případně jste zdědili lyžařské oblečení po rodičích (i když toto by zas mohlo být trefou do černého, vzhledem k návratu trendu 80. let, a to i na lyžařském svahu!), je určitě čas na změnu. Možná si myslíte, že je to docela výzva, aby se lyžařské oblečení stalo módním, ale díky našemu průvodci v trendech z roku 2019 si povedete na svahu na jedničku.

Základem lyžařského oblečení však zůstává, funkčnost, pohodlí a teplo – chcete  se raději soustředit na radost z lyžování než na přemýšlení o tom, kdy zas bude pauza na čaj či na hrušku, tak abyste se schovali v teple. 

Módní trendy na sjezdovkách

1. Zářivé barvy a návrat 80. let

V zářivých barvách se na sjezdovce rozhodně neztratíte, a navíc v kontrastu s bílou sjezdovkou vyniknete.
U nás ve Fashiola jsme velmi rádi, že vidíme návrat neonových barev, jeden z našich oblíbených trendů roku 2019. A je to jen na vás, zda bude neonová barva sloužit jako doplněk outfitu, anebo se do toho pustíte na plný pecky a oblečete se celá do neonu.  

 

2. Urban Snowboard Cool

Přestože tento trend není výhradně jen pro snowboardisty, vtipné potisky a barevné kombinace jsou častěji k vidění na snowboardistech. V módě jde však o to ukázat kdo jste, a proto se neostýchejte a zkuste lyžařské bundy s výraznými potisky a zajímavou kombinací barev. Dodáte tak svému outfitu nádech streetwear. Moje oblíbená je určitě lyžařské bunda / snowboard od značky Roxy

Trendy na zimu 2019: Lyžařské oblečení

3. Proužky a drápky na sjezdovce. Trendy lyžařské bundy

Pokud byste si tento rok měli obměnit jeden kousek z svého oblečení na lyže, měla by to být jistojistě bunda. Jak už jste si jistě všimli, módní trendy, které se objevily jak na sociálních sítích, tak i na Fashion weeks, se objevují každoročně i na lyžařských sjezdovkách. Mimo trend 80. let jsou zpět v kurzu i zvířecí potisky! Budete tak jistě za tu nějvětší kočku na sjezdovách. Pokud si však netroufáte na tak výrazné potisky, vyzkoušet můžete i proužky či hravé puntíky.

4. Après ski fun 2019

Dovolená na lyžích se samozřejmě neobejde bez après ski. Jakmile si totiž užijeme na sjezdovkách, chceme to samozřejmě někde pěkně zapít. Příjemné horské bary najdete jak pod sjezdouvkou, tak i na ní.  Pokud zůstáváte na svahu, je nejlepší mít na sobě několik prodyšných vrstev, které můžete sundat, jak potřebujete, například trička s dlouhým rukávem, mikinou a lyžařskou bundou. Pokud však máte možnost se z lyžařského oblečení převléci do něčeho více casual, doporučujeme roztomilý svetr či šik rolák, skinny džíny a sněhule.

 

Trendy na zimu 2019: Lyžařské oblečení

5. Módní sněhule aneb když vyzujete lyžáky
Sněhule už nejsou jen robustní sněhové boty, které obujete jednou za rok, když jedete na hory. Sněhule jsou nejen praktické, ale mohou být super stylové. Zábavné potisky a chlupaté sněhové boty jsou jedním z nejzábavnějších trendů v oblasti lyžařského oblečení! Mně osobně se velmi líbí značka vtipných sněhulích Moon Boot.

Trendy na zimu 2019: Lyžařské oblečení

6. Zajistěte si jízdu v teple
Samozřejmě, nesmíme zapomenout na všechny ty stylové lyžařské doplňky, které můžete nosit! Kulich či čelenka, šála a rukavice jsou nezbytným doplňkem, který však může být i velice módní záležitostí. Samozřejmě budete také chtít nakupovat nějaké jiné kvalitní lyžařské doplňky jako lyžařskou helmu či brýle. I ty však najdete u nás na Fashiola.cz!

A tak tedy, vzhůru na lyže, a to se stylem! Zůstaňte v teple, pohodlí, a hlavně opatrně na svahu. 

S láskou - Alicja- Alicja -
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ