Jsme FASHIOLA ČESKÁ REPUBLIKA

Jsme víc než jen internetový obchod, jsme online agregátor módy! Spolupracujeme s více než 100 online obchody v České republice a s více než 6 000 značkami, takže všechny najdete na jednom místě. Chceme usnadnit proces hledání módních kousků, které hledáte, od designerových kousků po last-minute outfity a úžasné prodejní příležitosti.

Pro vás jsme připravili širokou škálu online obchodů, včetně exkluzivní luxusní módy, klasických designerových značek a cenově dostupných oblíbených kousků. S naší platformou vám chceme ušetřit čas a úsilí, naše filtry vám pomohou najít přesně to, co hledáte. Dokonce se můžete nechat upozornit, když vaše oblíbené kousky jdou do prodeje!

U FASHIOLA CZ rádi ukazujeme nejnovější módní kolekce, ale zároveň máme rádi slevy. Proto úzce spolupracujeme se svými partnery, abychom vám přinesli nejexkluzivnější nabídky a slevové kódy. Jak to funguje? Naši partneři s námi spolupracují, aby byli pro vás nalezeni, a my výměnou získáváme procento z jejich prodejů skrze naši platformu. Je to win-win vztah!

Naše vize, mise a hodnoty:

Máme velké sny v FASHIOLA CZ - snažíme se být vaším konečným internetovým módním cílem! Chceme vám pomoci najít nejlepší nabídky a objevovat úžasné módní kousky od všech vašich oblíbených internetových módních obchodů, a to takovým způsobem, který vám ušetří čas a bude účinný.

Naše mise:

Naším cílem je zpříjemnit a zjednodušit internetové nakupování a umožnit vám prožít příjemný nákupní zážitek se všemi obchody na jednom místě!

Proto spolupracujeme s více než 50 000 značkami módního průmyslu po celém světě, abychom vám mohli nabídnout různorodý výběr módních kousků na jednom.

Náše vize:

V FASHIOLA se chceme stát výchozím bodem pro nákupy módních nadšenců po celém světě tím, že zlepšujeme a rozšiřujeme naši nabídku módy a vedeme online nákupní zážitek.

Naše hodnoty:

Jde o to, aby naši zákazníci byli spokojení. Naše hlavní hodnoty jsou závazek poskytovat prvotřídní služby, být otevření a upřímní ke svým zákazníkům a spolupracovat s našimi partnery na vytvoření úžasného nákupního zážitku pro vás.

Naše historie:

Chcete se o nás dozvědět více? Dovolte nám sdílet naši firmovou historii s vámi…

FASHIOLA jako platforma pro porovnávání módních produktů byla založena v roce 2012 v Nizozemsku pod názvem KLEDING B.V. Janem-Willems Tusveldem, Rudym Kappertem a Peterem Langenkampem.

S časem jsme se pod značkou FASHIOLA rozšířili do celého světa a po velmi úspěšném prvním roce na nizozemském trhu jsme byli spuštěni v Německu, Spojeném království, Francii a Španělsku.

Český trh byl spuštěn v roce 2018

V roce 2017 byla společnost KLEDING B.V. a FASHIOLA zakoupena španělskou společností Mitula Group, která byla v roce 2019 koupena společností LIFULL CO, aby vytvořila LIFULL CONNECT.

V roce 2022 investovala společnost Waterland Private Equity významné finanční prostředky do LionsHome, která již nyní patří mezi nejoblíbenější evropské platformy pro srovnání produktů v oblasti domácnosti a bydlení. Waterland Private Equity podporuje společnost Pubtech Group, která je momentálně vlastníkem obou společností LionsHome a FASHIOLA, což je evropská digitální vydavatelská skupina v oblasti affiliate marketingu pod vedením současného generálního ředitele Michaela Röckera. S akvizicí FASHIOLA, se Pubtech Group vydává k ambicióznímu cíli stát se přední evropskou skupinou v oblasti komerčního obsahu.

V současnosti operuje LionsHome ve deseti zemích a ročně zaznamenává asi 40 milionů návštěv, zatímco FASHIOLA má přes 60 milionů návštěv ročně a je nyní k dispozici v více než 20 zemích, včetně Spojených států, Švédska, Rakouska, Polska nebo Indie, mezi jinými.

Partnerství mezi FASHIOLA a LionsHome si klade za cíl rozšířit se do vertikály módního oblečení a doplňků, poskytující komplexní platformu pro komerční obsah pro zákazníky po celém světě.

Náš tým:

V současné době je náš tým složen z talentovaných a ambiciózních jednotlivců, kteří sdílejí společnou vášeň pro módu a technologie. Michael Röcker, CEO, nastavil základy pro závazek k poskytování nejnovějších a nejvíce kreativních řešení, aby zlepšil zákaznický zážitek. Naším konečným cílem je etablovat FASHIOLA jako referenční platformu pro módu a doplňky tím, že budeme neustále zlepšovat a rozšiřovat naši nabídku.

Jako tým módních expertů a nadšených jednotlivců v rychle se měnícím prostředí se nebojíme riskovat, abychom dosáhli našich cílů. Naše vášeň, kreativita a závazek k vynikajícímu výkonu jsou hnací silou úspěchu FASHIOLA. Těšíme se na další inovace a růst jako společnost a na poskytování našim zákazníkům co nejlepšího možného nákupního zážitku.

Proč můžete důvěřovat FASHIOLA:

FASHIOLA po celém světě:

FAQs

Máte dotazy ohledně FASHIOLA CZ? Máme odpovědi!

Je FASHIOLA CZ zdarma?

Ano! Jsme zcela zdarma. Snažíme se poskytnout našim zákazníkům nejlepší zážitek z hledání. Jako vyhledávač umožňujeme uživatelům procházet miliony produktů z různých online obchodů.

Zajímá vás, jak objednat přímo na našich webových stránkách?

Bohužel to není možné! Stačí vyhledat položku, kterou chcete na FASHIOLA a my vás přesměrujeme na online obchod s nejlepší cenou.

Kolik stojí doprava? Máte mou velikost? Jaká je politika vrácení zboží?

FASHIOLA je nástroj pro prohlížení, který vám pomáhá najít módní produkty z různých online obchodů, ale sami produkty neprodáváme. Rádi vám však pomůžeme s jakýmikoli informacemi, které potřebujete. Někdy se musíte obrátit na online obchod, který položku prodává, pro konkrétní informace, jako je doba dodání, dostupnost a podmínky vrácení.

Nepřišla vám potvrzovací e-mail po nákupu?

Nemusíte se bát - nikdy ho nedostanete! Nákup byl dokončen na webové stránce obchodu, nikoliv naší. Pokud máte jakékoliv problémy, obraťte se na obchod, na který jste byli přesměrováni.

Zaregistrovali jste rozdíl v ceně nebo velikosti mezi FASHIOLA a obchodem?

Je to proto, že sbíráme živé informace z produktového feedu obchodu. Snažíme se zobrazovat aktuální a správné informace, ale cenu zboží stanovuje obchod.

Mohu si vytvořit seznam přání nebo uložit produkty na později?

Jistě, klikněte na tlačítko srdce a uložte si produkty, které vás zajímají. To vám umožní snadný přístup k těmto produktům později a můžete je také sdílet se svými přáteli!

Mohu se obrátit na FASHIOLA CZ, pokud mám jako zákazník nějaké otázky?

Ano, můžete nás kontaktovat přímo prostřednictvím e-mailu na info@fashiola.cz nebo vyplněním našeho kontaktního formuláře.