FAQ - Často kladené otázky

Kolik stojí doručení balíčku?
Máte tento výrobek ve velikosti ...?
Jak mohu vrátit objednávku?

Fashiola je vyhledávacím nástrojem, který shromažďuje produkty z různých internetových obchodů, s nimiž spolupracuje. Společnost Fashiola sama neprodává žádné produkty, ale díky rozsáhlé nabídce obchodů a značek vám pomůže najít, to, co hledáte online. Náš tým ve Fashiola vám rád pomůže se všemi potřebnými informacemi, ale bohužel v některých situacích se budete muset obrátit přímo na prodejce prodávající produkt, který vás zajímá. Například, co se týče:

Mohu přímo objednávat na vašich webových stránkách?
Fashiola je platforma pro shromažďování produktů z různých internetových obchodů. Stránky Fashioly neprodávají žádné produkty, a proto nemůžete bohužel objednat přímo z našich webových stránek. Na Fashiole můžete vyhledávat z tisíce produktů a při nalezení toho pravého, budete přesměrováni do internetového obchodu, který nabízí tuto položku a zde budete moci objednávku dokončit (zaplatit a nechat si produkt zaslat).

Po objednávce jsem od vaší strany neobdržel potvrzovací e-mail. Je to normální?
Jelikož jste u nás na Fashiole produkt pouze našli, nezakoupili, neobdržíte od nás potvrzovací email. Zkontrolujte prosím informace o objednávce v obchodě, na který jste byli přesměrováni a kde jste dokončili objednávku, včetně platby a požadavku o zaslání produktu.

Co mám dělat, pokud existuje rozdíl v ceně / velikostech mezi produktem uvedeným na Fashiole a na webových stránkách obchodu, kde jsem byl/a přesměrován/a?
Všechny informace, které vidíte na Fashiole, dostáváme přímo z obchodu, se kterým pracujeme. Tyto informace se shromažďují do tzv. „produkt feed“, který je pravidelně aktualizován během dne, a to jak v obchodě, tak na Fashiole.
Jelikož se jedná o aktuální informace, které se neustále mění, je možné, že mezi tím, co se Fashiola zobrazuje a informacemi v obchodě, mohou existovat určité rozdíly. Děláme vše pro to, abychom nabídli nejaktuálnější a nejpřesnější informace, ale bohužel se nemůžeme vyhnout občasnému rozdílu mezi informacemi, které dostáváme, a informacemi, které online obchod zobrazuje. V případě rozdílu mezi cenou, kterou vidíte online, a cenou zobrazenou v obchodě, kam jste přesměrováni, bude cena nabízená obchodem ta, kterou budete platit.

 

O nás ve Fashiole

Kdo jsme? My jsme Fashiola!
Jsme módní vyhledávač s cílem vám pomoci najít přesně to, co hledáte. Naším úkolem je poskytnou širokou nabídku produktů ze stovek internetových obchodů, známých i u nás zatím méně známých módních značek.
Usilovně se snažíme o to, abychom zajistili, že vaše nakupování probíhá co nejjednodušeji. A tak máte na Fashiole na výběr celou řadu filtrů s možností jednoduchého vyhledávání. Mimo jiné u nás můžete načerpat i módní inspiraci, a to díky řadě blogů, newsletteru a stylebooků.

Najděte módu, kterou hledáte – díky Fashiole.

Široký výběr obchodů. Prémiové, ale i méně známé značky
Prostřednictvím našich webových stránek získáte přístup k nejrůznějším značkám, jako jsou například adidas, Diesel, Michael Kors, Versace a NikeNaši redaktoři pečlivě vybírají obchody, které budou zařazeny na stránky. Jedná se o obchody a značky, o kterých si myslíme, že se by vás mohly zaujmou, a to jak ze známých, tak menších a exkluzivnějších obchodů.

Možnosti snadného vyhledávání
Chceme se ujistit, že jste schopni nalézt vytoužený módní kousek co nejjednodušeji. Proto vám nabízíme dvě možnosti vyhledávání: buď můžete hledat produkt pomocí vyhledávacího políčka, nebo prohledat naše kategorie a využít řady filtrů (barvy, materiály, velikosti ...). Usilovně pracujeme na tom, aby naše webové stránky byly co nejvíce přehledné a vám se tak pohodlně nakupovalo.

Trendy a inspirativní obsah

S Fashiolou vás trendy neminou. Naším dalším cílem je přinášet informace o těch nejžhavějších trendech, společně s módními radami, jak dané kousky kombinovat a co a jak nosit. Mimo informace a tipy si můžete na našem blogu přečíst i rozhovory s blogery či s našimi redaktory. Neměly by vám ani uniknout naše inspirativní lookbooky či newsletter. V našem newsletteru vás budeme informovat o nejlepších nabídkách a slevách, které jsou k dispozici v daném okamžiku.

Fashiola.cz je ve vlastnictví společnosti Kleding BV v Nizozemí.