Vítejte na Fashiola!

Fashiola je tu od toho, aby vám pomohla nakupovat chytře online. Spojili jsme se s více než 100 internetovými obchody, tak abyste našli všechno zboží a ty nejlepší nabídky na jednom místě. Objevte vše od značkových kabelke, oblečení ve slevách až po slevové kódy a ty nejlepšé módní nabídky.

Jsme více než internetový obchod

Myslete na nás jako na první zastávku při hledání módy. Nemusíte již obíhat obchodní centra a hleddat např. ty nejlepší kožené boty. Na Fashiola najdete  výběr ze všech vašich oblíbených online obchodů na jednom místě. 

Máme to, co hledáte

Od online obchodů, které nabízejí exkluzivní luxusní módu až po klasické návrhářské štítky a dostupné oblíbené; ujistili jsme se, že pro vás budete vybírat širokou škálu online obchodů. To znamená, že již není nekonečný internetový roaming. Zadejte, co hledáte, a dostanete to z celé řady různých online obchodů.

Jsme spořič času

Strávit více času hledáním skvěle ve svém novém oblečení a méně času hledáním. Naši redaktoři produkty na našem webu označili za obsah, který lze zakoupit, abyste je objevili, ale můžete si také přizpůsobit své vlastní vyhledávání. Pomocí našich filtrů, jako je materiál, styl, trend a barva, zúžte své výsledky nebo si vyberte několik svých oblíbených obchodů a značek.

Budete také upozorněni, když budou vaše oblíbené položky v prodeji, a budete dostávat připomenutí vašich naposledy zobrazených položek. S našimi přizpůsobenými e-maily vám nikdy nic neunikne. Zní to jako váš druh e-mailu? Vydejte se na svůj profil a zde vyberte své preference.

Neobtěžujeme se slevami

Očekávejte, že najdete ty nejlepší módní nabídky z celého webu. Úzkou spoluprací s našimi partnery se ujistíme, že se nejprve dozvíte, jaké obchody mají nejlepší prodej, obdržíte exkluzivní kódy slev a porovnáte ceny z různých obchodů a najdete nejlepší nabídku.

Vsadím se, že vás zajímá, jak to všechno funguje….

Usilovně pracujeme na tom, aby byl váš nákupní zážitek co nejhladší, ale pokud vám rádi pomůžeme, je v něm také něco pro nás. Internetové obchody s námi spolupracují, protože jim pomáháme, aby vás našli, na oplátku dostáváme procento z jejich prodejů skrze nás. Internetové obchody někdy propagují nové kolekce, prodeje nebo produkty, takže je najdete o něco rychleji.

Pojďme pracovat společně. Kontaktujte nás a staňte se partnerem: International@fashiola.com.

FAQ - Často kladené otázky

Kolik stojí doručení balíčku?
Máte tento výrobek ve velikosti ...?
Jak mohu vrátit objednávku?

Fashiola je vyhledávacím nástrojem, který shromažďuje produkty z různých internetových obchodů, s nimiž spolupracuje. Společnost Fashiola sama neprodává žádné produkty, ale díky rozsáhlé nabídce obchodů a značek vám pomůže najít, to, co hledáte online. Náš tým ve Fashiola vám rád pomůže se všemi potřebnými informacemi, ale bohužel v některých situacích se budete muset obrátit přímo na prodejce prodávající produkt, který vás zajímá. Například, co se týče:

Mohu přímo objednávat na vašich webových stránkách?
Fashiola je platforma pro shromažďování produktů z různých internetových obchodů. Stránky Fashioly neprodávají žádné produkty, a proto nemůžete bohužel objednat přímo z našich webových stránek. Na Fashiole můžete vyhledávat z tisíce produktů a při nalezení toho pravého, budete přesměrováni do internetového obchodu, který nabízí tuto položku a zde budete moci objednávku dokončit (zaplatit a nechat si produkt zaslat).

Po objednávce jsem od vaší strany neobdržel potvrzovací e-mail. Je to normální?
Jelikož jste u nás na Fashiole produkt pouze našli, nezakoupili, neobdržíte od nás potvrzovací email. Zkontrolujte prosím informace o objednávce v obchodě, na který jste byli přesměrováni a kde jste dokončili objednávku, včetně platby a požadavku o zaslání produktu.

Co mám dělat, pokud existuje rozdíl v ceně / velikostech mezi produktem uvedeným na Fashiole a na webových stránkách obchodu, kde jsem byl/a přesměrován/a?
Všechny informace, které vidíte na Fashiole, dostáváme přímo z obchodu, se kterým pracujeme. Tyto informace se shromažďují do tzv. „produkt feed“, který je pravidelně aktualizován během dne, a to jak v obchodě, tak na Fashiole.
Jelikož se jedná o aktuální informace, které se neustále mění, je možné, že mezi tím, co se Fashiola zobrazuje a informacemi v obchodě, mohou existovat určité rozdíly. Děláme vše pro to, abychom nabídli nejaktuálnější a nejpřesnější informace, ale bohužel se nemůžeme vyhnout občasnému rozdílu mezi informacemi, které dostáváme, a informacemi, které online obchod zobrazuje. V případě rozdílu mezi cenou, kterou vidíte online, a cenou zobrazenou v obchodě, kam jste přesměrováni, bude cena nabízená obchodem ta, kterou budete platit.

 

O nás ve Fashiole

Kdo jsme? My jsme Fashiola!
Jsme módní vyhledávač s cílem vám pomoci najít přesně to, co hledáte. Naším úkolem je poskytnou širokou nabídku produktů ze stovek internetových obchodů, známých i u nás zatím méně známých módních značek.
Usilovně se snažíme o to, abychom zajistili, že vaše nakupování probíhá co nejjednodušeji. A tak máte na Fashiole na výběr celou řadu filtrů s možností jednoduchého vyhledávání. Mimo jiné u nás můžete načerpat i módní inspiraci, a to díky řadě blogů, newsletteru a stylebooků.

Najděte módu, kterou hledáte – díky Fashiole.

Možnosti snadného vyhledávání
Chceme se ujistit, že jste schopni nalézt vytoužený módní kousek co nejjednodušeji. Proto vám nabízíme dvě možnosti vyhledávání: buď můžete hledat produkt pomocí vyhledávacího políčka, nebo prohledat naše kategorie a využít řady filtrů (barvy, materiály, velikosti ...). Usilovně pracujeme na tom, aby naše webové stránky byly co nejvíce přehledné a vám se tak pohodlně nakupovalo.

Trendy a inspirativní obsah

S Fashiolou vás trendy neminou. Naším dalším cílem je přinášet informace o těch nejžhavějších trendech, společně s módními radami, jak dané kousky kombinovat a co a jak nosit. Mimo informace a tipy si můžete na našem blogu přečíst i rozhovory s blogery či s našimi redaktory. Neměly by vám ani uniknout naše inspirativní lookbooky či newsletter. V našem newsletteru vás budeme informovat o nejlepších nabídkách a slevách, které jsou k dispozici v daném okamžiku.

Fashiola.cz je ve vlastnictví společnosti Kleding BV v Nizozemí.