Vítejte na Fashiola CZ!

Od Michaela Kratinova | Zveřejňování reklam | 06.02.19 15:37

Vítejte na Fashiola CZ! Rádi bychom vás přivítali na našich stránkách a pozvali vás do naší Fashiola [čti: fašiola] rodiny. Zatímco jsme v Česku noví, již nějakou tu dobu fungujeme ve většině evropských zemí, kde zásobujeme místní fashionisty jak trendy módními kousky, tak i kousky na celý život.

Pojďte dál a poznejte nás trochu lépe!

módní vyhledávač

Co je Fashiola a jak funguje?

Jak to všechno začalo
Takže předtím, než se dostaneme k tomu, jak naše stránka funguje, rádi bychom vám vůbec pověděli, kdo jsme a jak jsme začali. Fashiola je mezinárodní módní vyhledávač, který se zrodil v roce 2012 v Nizozemí, pod názvem kleding.nl.

Protože nám brzy Nizozemí začalo být malé, přišel čas posunout se na mezinárodní úroveň. Už po roce existence jsme založili stránku fashiola.de v Německu. Krátce po tom jsme expandovali do více zemí, založili jsme stránky ve Španělsku, Velké Británie a Francii. V následujících letech jsme do Fashioly rodiny přidali ještě více zemí jako např. Dánsko, Švédsko, Itálii, USA, Polsko atd. V prosinci 2018 jsme „dobyli“ další kontinent a Fashiola stránky založili v řadě zemí v Asii. Avšak Česká republika je zatím tím nejmladším přírůstkem do naší rodiny!

vyhledávejte a nakupujte

Všechny naše nástroje! 

Nyní víte všechno o tom, jak začala naše cesta. Je tedy na čase vám vysvětlit, jak to na Fashiola chodí a jakých všech fuknkcí a nástrojů můžete využít. Fashiola je módním vyhledávačem díky kterému můžete vyhledávat produkty a využít celé řady filtrů jako například filtrování podle ceny, barvy, značky (a mnoho dalších) a tím pádem najít přesně to, co hledáte. Hledáte třeba černou kabelku? Využijte filtru barev. Anebo letní šaty? Není problém! Mimo jiné nabízíme i další skvělé funkce pro fashionisty, které si určitě zamilujete.

Vytvořte si profil a uložte oblíbené položky 

Na fashiola.cz si můžete snadno vytvořit svůj vlastní profil, nahrát fotku a sledovat vaše oblíbené produkty tím, že si je uložíte do “oblíbených". Díky této funkci je snadné sledovat položky, které milujete, ať už jsou to šaty pro vaši příští dovolenou nebo luxusní kabelka na kterou šetříte. 

Upozornění na slevy 

Každá uspořená koruna je dobrá a díky našim prodejním upozorněním si můžete být jisti, že budete v obraze jakmile zboží, které máte v oblíbených, bude ve slevách. Nezmeškejte svoje oblíbené módní kousky za skvělé ceny. Chcete-li tuto funkci aktivovat, stačí uložit položky do oblíbených a při poklesu ceny vám zašleme e-mail. 

Stylebooky 

Chtěli byste se aspoň někdy stát redaktory módního magazínu? S našimi stylebooky máte možnost! Vytvořte si svoji oblíbenou módní koláž díky stylebooku. Při tvorbě stylebooku můžete vybírat ze všech produktů anebo použít své položky v oblíbených. Můžete si zde vytvořit celý look od hlavy až po patu. Módní koláže můžete sdílet jak na Facebooku, tak i na Instagramu se svými přáteli a fanoušky.

Tipy & Triky 

Láká vás číst o nejnovějších módních trendech, tipech na cestování a životním stylu? Podívejte se na náš blog, kde naši redaktoři píší o módě, cestování a další věcech které je každodenně inspirují. Mimochodem naši módní redaktoři pochází z celé Evropy od Švédska až po Itálii.

Fashiola = Módní vyhledávač 

Jak bylo uvedeno výše, tím nejdůležitějším nástrojem je samozřejmě funkce vyhledávání. Náš vyhledávač je navržen tak, aby vám pomohl nalézt nové módní kousky do vašeho šatníku a seznámil vás s novými značkami a obchody, které si jistě zamilujete. 

Hledáte něco opravdu konkrétního?

Využijte naše dobře zorganizované kategorie a chytré filtry pro vyhledávání podle velikosti, barvy, značky a mnoha dalších. Neustále se snažíme vám na Fashiole poskytovat ten nejlepší servis, takže pokud máte nějaké dotazy, připomínky nebo jen chuť chatovat, pošlete nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nás vyhledejte na sociálních médiích. 

Šťastné nakupování!

S láskou MichaelaMichaela Kratinova
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ