5 nej trendy plavek pro muže

Od Nina van Boxtel | Zveřejňování reklam | 10.04.19 10:42
trendy plavky pro muže

Tento způsob tohoto léta zdá se nám poněkud rozmarným.

Léto klepe na dveře, a tak sezóna dovolených u moře a výprav na Lipno může brzy začít. Ač se může zdát, že muži (narozdíl od žen) nemají moc na výběr, když přijde na pánské plavky,  opak je částečnou pravdou. Sice se milí pánové nemusíte rozhodovat mezi tankini, monokiny či dvoudílnými za krk či bandeau, za to máte ale před sebou z výběr ze řady barev a potisků. Vybírání plavek nemusí být tak nudnou záležitostí. Ať už na sebe rád upoutáte pozornost anebo jste raději za elegána, v letošních trendech si najde něco opravdu každý.

5 trendů, které by vám neměly uniknout

  1. Plavky s potiskem 
  2. Plavky v neonových barvách
  3. Sportovní plavky
  4. Námořnické plavky
  5. Maskáčové plavky
plavky pro pány

1. Plavky s potiskem

Představa léta je u nás většinou spojena s vodními hrátkami, a to jak už u moře, tak i na přehradě. Pánské plavky s potiskem jsou hravé a rozhodně nejsou nudné! Možná jste si všimli, že v kurzu jsou poslední dobu tropické motivy. A taky právem. Květinové potisky a palmové listy vnesou trochu extra šťávy do vašeho šatníku. Rozhodně se tedy květinám na plavkách nebraňte, už dávno neplatí "květinky pro slečinky". Mimo květin jsou oblíbené i grafické vzory a fotografické potisky.

Tip: plavky s potiskem nepatří jen mladým, ale hodí se pro všechny generace. Nechcete být přeci za usedlého pána, tak se nevažte a odvažte.

2. Neonové plavky

Pan Nepřehlédnutelný budete v neonových plavkách jisto jistě. Neonové barvy nás baví, a to zvláště růžová, zelená a žlutá. Pokud jste teda ve fitku poslední měsíce dřel, nebojte se a upozorněte na sebe.

Tip: neonové plavky vypadají nejlépe na již trochu opálené kůži.

3. Sportovní plavky

Lenošení na pláži není nic pro vás? Spíš vás to táhne do vody, a to jak třeba na surf, šnorchloval anebo si jen tak zaplavat? V tom případě pro vás budou vhodné sportovní pánské plavky. S parádou totiž nemusíte mít nic společného, funkčnost je zde důležitá. Vybírat si můžete například ze sportovní značek jako jsou adidas, Nike, Rip Curl anebo O'Neill.

4. Námořnické plavky

Není nic asi co by se k pláži hodilo více, než typické bretaňské bílo-modré pruhy. Pokud však na pruhy nedáte tmavě modré a světlo modré plavky jsou též trefou do "modrého". Pokud k nim oblečete bílé tričko a žabky či espadrilky, můžete se z pláže vydat rovnou do tamního baru. Pozor, možná si vás spletou za šarmantního Francouze!

5. Maskáčové plavky

Přiznejte se pánové, kdo z vás si v dětství nehrál na vojáky?! Vojenskou tématiku jsme doteď viděli především na maskáčům, letos však tento trend bere i pláže vojenským útokem.

Pokud však zrovna look drsňáka není nic pro vás, vybírat si můžete i z jiných potisků. Květinové potisky jsou dělané jak pro surfaře, tak i pro tropické pláže.

Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • tynaryglova-001
    31.3.2021

    Přítel nosí klasické trenkové plavky. Nedokážu si představit, že by měl nosit ty slipy. V nich by vypadal hrozně blbě :-D . Nové plavky jsem mu objednala vloni spolu s mými z https://www.moda-pradlo.cz/ a je s nimi spokojený, tak má zas tak na 10 let vystaráno, což já teda rozhodně říct nemůžu :-D .