Módní trendy 2019: 7 letních trendů co by vám neměly ujít

Od Michaela Kratinova | Zveřejňování reklam | 28.05.19 11:38
Módní trendy 2019: 7 letních trendů co by vám neměly ujít

Jakým trendům přeje letošní léto? 

7 trendů co by vám neměly ujít

Léto je tady! Co ale na sebe a co raději nechat ve skříni? Žádnou paniku! My vás nenecháme na holičkách. Letní trendy letos přejí jak béžová, tak i batice. Pracovní kombinézy zůstávají i letos v módě a znovuobjevení zažívají boty se špičkou do čtverce, peří a třásně.

Následujících 7 letních trendů vám do detailů napoví, co za outfit zvolit letošní léto.

 1. Léto přeje béžové
 2. Boty se špičkou do čtverce
 3. Pracovní oděvy ne(jen) do práce
 4. Nadýchané rukávy
 5. Třásně a peří
 6. Zářivá neonová
 7. Batika není jen pro hipíky

Béžová je tady!
Nikdo nemůže být tuto sezónu víc nadšený než já. Béžová je tady! Ano! Káva, ovesné vločky, barva kůže, krém, písek a můj šatník. Nezáleží na odstínu béžové. Důležité je, že se béžová nosí tuto sezónu od hlavy až po paty. A rozhodně ji nepodceňujte. Ač ne příliš oblíbené barva, béžová není rozhodně nudná. Přidá vašemu outfitu na eleganci a svěžesti. Skvělá pro ty, co na sebe nedají nic mimo černé a 50 odstínů šedi.

Béžová se taktéž snadno kombinuje. Hodí se nejen k černé, ale i k pastelovým barvám. Nemyslete však jen na trenčkot, ale zkuste i béžové sako, béžové šaty, béžové boty, béžové kalhoty…béžová béžová béžová.

Boty se špičkou do čtverce
Během uplynulého roku jsme zaznamenaly v mnoha směrech návrat 90. let. Oblékly jsme znova saténové sukně, vlasy daly do skřipce a nemohly jsme uvěřit, že se Spice Girls dávají znovu dohromady. Každopádně divoká léta 90. přivítáme i v letošním roce. Trendy léto 2019 volí jasně obout boty do špičky, a to ať už jsou to nazouváky, lodičky či sandály.

Utility Dressing neboli pracovní oděvy
Móda pronikla do všech koutů lidských činností, a tak se jí nevyhnuly ani pracovní oděvy, zejména kombinézy. Nepředstavujte si však modrý pracovní úbor vašeho instalatéra, ale tento módní trend dostal řádný make-over.

Pracovní kombinézy najdete nejen tak i nejen v džínovině, ale i v pastelových barvách. Ač sice nejsem fanynka růžové barvy, nemohla jsem odtrhnou oči od růžové kombinézy! Nejedná se však jen o kombinézy, ale módní změnu prodělaly i pracovní kabáty a montérky. Vybírejte lehké materiály a hlavně, nebojte se zdobení! Ne tak praktické, ale šik!

Trendy léto 2019: 5 trendů co by vám neměly ujít

Nadýchané rukávy

Nadýchané neboli balonové rukávy jsou módním trendem, o jehož návratu jsem již dlouho snila. Balonové rukávy byly pro mě od mládí symbolem princezen. A při pohledu na fotografie mojí mámy z 90 let jsem jen trnula závistí na bílými šaty s balonovými rukávy. Tento rok najdete nadýchané rukávy na šatech, halenkách, košilích, svetrech, a třeba i plavkách. Hurááá!

Zářivá neonová

Neonové módní kolekce na nás zářily z módních bol už loňský rok, a letos neonovým barvám neutečeme. Za jejich boom vděčíme sestrám Kardashian, které si je tak oblíbily, a módní domy je následovaly. Najdete je na šatech, topech, oblecích, overalech, plavkách, a i cyklistických šortkách. Úniku prostě není. A tak se jim nevyhýbejte a zkuste je začlenit do svého šatníku.

Všechno se to třese a peří
Módní trendy přály dlouhou dobu druhé kůži neboli koženému oblečení. Tento rok však kůži nechte doma a zahalte se do peří. Od pštrosího peří po páva, peří vás letos nenechá uletět.

Mezi jiné trendy léto 2019 patří též třásně, at už na kabelkách anebo na šatech, třást se nám bude celý outfit. Mimo třásně módní trendy 2019 přejí i háčkovému oblečení a rybářským šatům princezny Koloběžky.

Batika
Módním trendem na léto 2019, který musíte vlastnit je stoprocentně batika. Letošní rok ji najdete všude, od klasických triček, mini šat až po boty!  Jedná se se o trend, který se neustále vrací a zřejmě se neomrzl jak návrhářům, tak i módnímu průmyslu. A tak pokud zrovna nemáte chuť experimentovat s barvou s drogerie, na Fashiola si vyberete z batikovaného oblečení od značek jako New Look, Bershka či Asos.

 

Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

 • tynaryglova-001
  19.10.2022

  Já se taky snažím držet krok s módními trendy. Mám tak alespoň o důvod víc chodit nakupovat. Móda, to je něco pro mě. Vzhled je pro mě hodně důležitý, takže kromě kvalitního oblečení nesmí chybět ani šperky, pěkné boty a samozřejmě perfektní make-up, který doplní tvářenka. Osvědčila se mi od značky puroBIO https://zivotavyziva.cz/tvarenka/ a dělá mi krásně růžové tváře :-) .