Trendy kabelky 2020: průvodce trendy kabelkami z Instagramu

Od Annabel van Eijk | Zveřejňování reklam | 27.01.20 14:14
Trendy kabelky 2020: průvodce trendy kabelkami z Instagramu-164

Instagram je jich plný: trendy kabelek! Kabelky nejenže doplní outfit, ale též jsou často jeho klíčovým kouskem. Ale jakou kabelku si pořídit letos? Buďte v předstihu s našim průvodcem trendy kabelek 2020.

Jaké trendy budou vládnou roku 2020?

 1. Načechrané kabelky
 2. Krokodýlí kabelky
 3. 90s mini kabelky přes rameno
 4. Ledvinky
 5. Korálkové kabelky

Načechrané kabelky

Snili jste někdy o tom mít sebou polštář na cestě do práce anebo při cestě vlakem? Tak to máme pro vás dobrou zprávu. Mějte sebou po ruce nadýchanou tašku pro rychlé zdřímnutí. Tyto módní favority přidají vašemu outfitu nepředvídatelné drama a jistě zaujmete na sociální sítí.  

Krokodýlí kabelky

Krokodýlí efect je HOT a můžete ho vidět jak na kotníkových botách, tak i na kabelkách. Výhodou tohoto trendu je jeho klasický vzhled, který vydrží déle než jednu sezóna. Vyplatí se tedy zainvestovat do kabelek hvěz sociálních sítí, a to značek jako Ganni či By Far.

 

90s mini kabelky přes rameno 

V 90. letech a začátkem roku 2000 byla malá podlouhá kabelka přes rameno tvaru bagety oblíbeným doplňkem hvězd, jako je Sarah Jessica Parker či Paris Hilton. Kabelka s krátkým popruhem, těsně pod ranem a nejlépe od známého návrháře! Tento rok jsme zažili oživení bagety 90. let a stěžovat si rozhodně nemůžeme. Vyberte si kabelku s monogramem Louis Vuitton, nylonovou tašku přes rameno Prada nebo kultovní Fendi Baguette. Nebo se rozhodněte pro jednu z cenově dostupnějších tašek přes rameno, tak aby vám zbylo třeba i na boty a la Sex ve městě.

 

Ledvinky

Ledvinky byly velkým hitem už loňský rok a letos se jich rozhodně zbavovat nemusíme. Ať už ji nosíte kolem pasu či přes rameno, ledvinka se stala stylovým způsobem, jak doplnit váš outfit. Vyberte si elegantní koženou variantu v odstínu hnědé nebo černé na pocházky po městě anebo zvolte víc retro variantu na festivaly. 

 

Korálkové kabelky

Korálkové kabelky získaly letos status "must have" a my si neumíme představit žádnou párty bez nich. Tento typ kabelek do ruky najdete v rozlišných tvarech a vzorech. I když někdy mohou působit dětinsky, móda by měla být zábava, že jo? Umělé perlové tašky od londýnské značkyu Shrimps jsou tím ideálním příkladem. 

 

Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

 • 4.1.2023

  Dámské rukavice ideální pro chladnější dny Různé barvy, kůže, vlněné materiály Vyberte si u MOHITO tu nejlepší variantu.
  https://www.mohito.com/cz/cz/doplnky/rukavice

 • 3.10.2022

  Dámské džíny s vysokým pasem kralují v dámských šatnících již mnoho sezón. Hodí se na každý den, na schůzku s přáteli i na rande. V MOHITO najdete mimořádně širokou nabídku kalhot tohoto typu. Nabízíme mimo jiné dámské džíny s rovnými nohavicemi, skinny džíny, flare modely a mnoho dalšího.
  https://www.mohito.com/cz/cz/obleceni/dziny

 • 20.7.2022

  Já osobně mám hodně ráda kabelky a tašky z https://www.kabelka.cz/ kde se zaměřují jak na tu nadčasovou klasiku, tak i na to, co se reálně nosí a na to, jaké jsou trendy. Co si budeme povídat, kabelek totiž není nikdy dost. Ale na druhou stranu já osobně jsem nikdy netoužila po tom, abych měla třeba Luis Vittonku nebo nějakou Pradu či tak. Stačily mi pěkné kabelky, které vydrží. Po značkách jsem nikdy nešla.