Barevná inspirace - 3 kombinace barev na tento podzim

Od Michaela Kratinova | Zveřejňování reklam | 30.12.19 14:44
3 kombinace barev na tento podzim

Ačkoliv většina podzimních dnů se jeví poněkud šedými a pochmurnými, neznamená to, že bychom tak měli působit i my. Jak víme, oblečení může ovlivnit naši náladu, a tak nechme černou černou a vyzkoušejme pro změnu zářivě růžovou na svetrech, hořčicově zelenou na kalhotách či smaragdově zelenou na kabátě. Tuto sezónu jsou velmi populární teplé i tlumené barvy. Ukážu vám 3 krásné barevné kombinace, tak aby zlepšily náladu nejenom vám, ale i vašemu okolí. Jistojistě budete za trendy ženu! 

Colour Bomb


1. Růžová a tělová

Neznám nikoho, kdo by nemiloval tělové tóny! Od nude rtěnky přes kotníkové boty a kabelky, nude je neutrální, moderní barva, se kterou nemůžete nikdy nic pokazit. Ač se může zdát celkem nezajímavá, v kombinaci s růžovou bude působit velmi stylově. Tělová a růžová se dokonale harmonizují a vytvářejí stylový look. Růžová existuje v různých odstínech, a tak máte na výběr spoustu možností, jak přizpůsobit svůj outfit vašemu tónu pleti a vybrat si odstín růžové, který vám nejlépe vyhovuje.  Moje oblíbená kombinace je sako v tělové barvě se světle růžovou halenkou a béžovými kalhotami.

Barevná inspirace - 3 kombinace barev na tento podzim

2. Béžová a šedá

Béžová i šedá jsou neutrální barvy, které můžete skvěle kombinovat s čímkoliv. Zvláště pak tato samotná kombinace obou barev představuje velmi pěkné duo a je stoprocentně vhodná na podzim. Šedá a béžová ve všech odstínech spolu dobře ladí. Tato barevná kombinace je jednoduchá, ale v žádném případě ne nudná, protože s ní můžete vytvořit stylový outfit jak do práce, tak i na drinky s kamarádkami. Kombinujte huňatý šedý vlněný svetr s béžovými manšestrovými kalhotami nebo béžovou mikinu s šedými kalhotami a máte šik podzimní outfit. Trendem podzim / zima 2019 jsou také béžové a šedé kabáty, Camel kabáty a šedé kostkované kabáty!

Barevná inspirace - 3 kombinace barev na tento podzim

3. Bordó a smaragdově zelená

Bordó červená a smaragdově zelená patří letošní podzim mezi trendy barvy. V každém obchodě jsou tedy k vidění svetry, šaty i halenky v těchto barvách. Módní trendy na sociálních médiích to potvrzují – obě barvy k sobě ladí a přidají něco na vkusu a luxusu. Vyberte barevný odstín, který nejlépe vyhovuje vašemu typu pleti. Bordó existuje v rozdílných tónech, více fialovější či červenější. Smaragdově zelenou lze nalézt v tmavších, téměř lesních zelených tónech nebo mírně světlejších odstínech.
Kombinujte šaty v tónu bordeaux spolu se smaragdovými doplňky či naopak, a máte outfit na večer jak dělaný!

Barevná inspirace - 3 kombinace barev na tento podzim

S těmito třemi nádhernými barevnými kombinacemi máte jistotu, že letos na podzim bude o trochu veselejší. S příchodem podzimu a zimu se nemusíte vždy uchýlit k základním barvám, jako je černá, béžová a bílá, vaše oblečení může mít ty šedé dny o něco prozářut. Odvážte se a vyzkoušejte možné poněkud neobvyklé a poutavé barevné kombinvace. Udělejte si život pestrým!

Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • tynaryglova-001
    4.12.2022

    Já nosím taky ráda barevné oblečení. K jaru a létu to prostě patří a na podzim a v zimě, kdy ubývají v přírodě barvy, tak si alespoň pestrým oblečením zlepšuju náladu :-) . nesmí chybět taky přiměřené líčení a mj oblíbený parfém ARM SHE, který si objednávám z https://www.esensino.cz/ :-) .

  • Petra Lehká
    23.5.2020

    Ten vlněný šedý svetr musí být dokonalý. Já nedám na podzim a v zimně na oblečení z vlny dopustit. Vloni jsem si koupila šedobílý svetr z https://www.vlnenezbozi.cz/svetry-ovci-vlna/ a hned jsem si pak musela objednat další, protože jsem ho chtěla nosit pořád, jak byl příjemný a hlavně teplý, tak abych měla alespoň jeden na výměnu :-) .