Rozhovor s Kristýnkou aneb #ZaNormalniHolky

Od Michaela Kratinova | Zveřejňování reklam | 03.07.19 12:39
Rozhovor s Kristynkou Za normalni holky

Srovnáváte se s influencery na Instagramu? Trápíte se výčitkami, proč vlastně nejste a nevypadáte tak či onak? Připadáte si nedokonalá a nemáte se ráda? Přestaňte se bičovat za to, že jste normální! A hlavně! Milujte se!

Rádi bychom vám představili Kristýnu Dolejšovou (28), zakladatelku projektu Za Normální Holky a autorku knížky BEZ FILTRU. Kristýnka založila tento projekt před pár lety s cílem pomáhat lidem okolo sebe si plnit sny navzdory názoru ostatních. Nyní je do této komunity normálních holek a žen zapojeno na více než 100 tisíc lidí. Projekt, jež bourá tabu, a kde ženy sdílí své skutečné příběhy, sny, úspěchy i pády. Podporují se navzájem v seberealizaci, vzdělání a podnikání. Jak Kristýnka píše na svém blogu: "Je totiž důležité aby všechny ženy pochopily, že jsme nádherné takové, jaké jsme, a že přirozený a upřímný smích je víc než filtry na Instagramu."
Projekt mimo jiné také aktivně pomáhá v oblasti vztahů, zdravé sebedůvěry, v prevenci poruch příjmu potravy, kyberšikany a mnoho dalších. 

Rozhovor s Kristýnou Dolejšovou neboli Christie

zakladatelkou projektu Za Normální Holky

Kristýnko, jsi nejen mojí velkou inspirací ale jsi inspirací i celé řadě žen a dívek. Jak by ses ty sama popsala?

Jsem úplně obyčejná holka, která se rozhodla plnit si sny navzdory názoru ostatních, a hlavně pomáhat lidem okolo plnit si je také. Je mi 28 let, žila jsem pět let v Austrálii, kterou miluju, jsem zakladatelkou projektu a autorkou knihy BEZ FILTRU. Miluju cestování, interior design, květiny, psaní, focení, a svou rodinu a pejska Decci. A nejlépe vše dohromady. A moje mise? Pomáhat ženám najít zdravé sebevědomí, probudit svou vášeň a tvořit život podle svých představ!

Jak bys popsala svůj módní styl a jak se vyvíjel? Oblékala ses vždy to toho, co jsi chtěla anebo ses zkoušela přizpůsobit trendům či okolí?

Abych pravdu řekla, asi tak do 25 let mě móda absolutně nezajímala. V dospívání jsem byla holkokluk, co nosil kapsáče, mikinu a tenisky, v dospělosti jsem si zvykla na pohodlí, džíny a triko. Nakupování dodnes musím přetrpět. Až v Austrálii jsem začala vnímat, že s oblečením se dá kouzlit, a hodně mě tam oslovila lehká, pohodlná, trochu bohémská fairtrade fashion s nádechem oceánu a volnosti. Dnes jsem milovníkem přirozených tónů, chytrých kombinací a hledám svůj osobitý styl. Miluju například kovbojské boty v kombinaci s šaty a džínovou bundou! A klobouky, ale ty mi nesluší. 

 

Rozhovor s Kristynkou Za normalni holky

Kdo ze známých žen je tvou inspirací a proč?

Byla by to Jenna Kutcher. Miluju její energii, miluju to, co předává ženám, její zdravé sebevědomí, její vztah s manželem a rodinou, její dům, její oblečení... prostě všechno.  

Kdybys měla vybrat 5 kousků ze svojí skříně bez kterých se neobejdeš, co by to bylo?

Uf. Záleželo by na ročním období. Za dva týdny letím na Srí Lanku, a tak mě napadají mé milované tělové dvojdílné plavky z Bali, potrhané džínové kraťasy Billabong, jakákoliv volná bílá košile, béžové pohodlné sandály a můj pletený dlouhý svetr Roxy

Máš nějakou oblíbenou módní značku, která nabízí oblečení pro všechny typy žen?

Abych byla upřímná, má oblíbená značka je Roxy, protože to je srdcovka. Do města, do hor, na kempování, na pláž, všude! A pak se snažím hledat v obchodech s udržitelnou módou, jako je třeba Nila Store. Poslední dobou se ale oblečení spíš zbavuji, daruji ho potřebným a hledám se v minimalismu.

Kdybys měla dát nějakou radu svému mladšímu já, co by to bylo?

Prostě se, Kristýnko, neboj. Neporovnávej se, nenech si ubližovat, neponižuj se. Jdi ven, najdi si kamarády a žij. A i když na Tebe teď budu pár let možná zlá, věř mi, že Tě mám moc ráda. 

 

S láskou MichaelaMichaela Kratinova
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • 26.2.2019

    Velice zajímavé, díky za inspiraci a ať se daří s projektem!!:)