Get the look: 3 podzimní trendy 2019

Od Jasmine Mousavi | Zveřejňování reklam | 30.12.19 14:45
Get the look: 3 podzimní trendy 2019

Mrazivá rána, a ještě mrazivější večery, příroda se chystá na zimu, a i my s měnící se sezónou vyměňujeme tílka a šortky za teplé svetry a džíny – podzim je zpět as ním jde náš redesign šatníku! Zoufat však nemusíte, že vaše oblíbené letní šaty musí na dno skříně, neboť podzim nabízí šanci pro mnoho krásných outfitů a módních kombinací! Představuji vám 3 Podzimní trendy 2019, které vám i ty nejchmurnější dny rozzáří.

Get the look: 3 podzimní trendy 2019

1. Oversize wins the prize!

S přicházejí zimou bychom se nejraději zachumlali do deky a nikam nevycházeli, a tak oversize svršky budou vaší ideální volbou! Oversized mikiny, svetry, trička a bundy jsou nejen pohodlné, ale také vypadají skvěle při kombinaci streetstylu s podzimní elegancí. Doporučuji kombinovat oversized mikiny a svetry s kozačkami nad kolena. Nohy do nebe! 

Get the look: 3 podzimní trendy 2019

2. Návrat manšestru 

Manšestr rozhodně není žádnou novinkou. Nosili ho naši rodiče už v 70. letech. Tento rok však zažívá make over. A jak ho nosit? Topy z úpletu vypadají skvěle s manšestrovými kalhotami vytvářejí skvělý kontrast. Kromě toho vás tyto materiály zahřejí! Další výhodou tohoto trendu je, že nemusíte dodržovat přísná pravidla, pokud jde o barvy. Barevné pletené svetry a neutrální manšestrové kalhoty v barvách bílá, béžová a černá přináší energii do šedého podzimního života. A obout můžete třeba černé nebo hnědé kotníkové kozačky.

 

 

 

 

Get the Look: 3 Herbst Trends 2019

3. Vrstvy, baby, vrstvy!

Všichni víme, jak neuvěřitelně vyčerpávající je vybrat si oblečení, které vyhovuje počasí, pokud není konzistentní. Ráno je zima a odpoledne teplo a večer zase zima. Trend vrstvy je skutečným životním hackem! Oblečte se do několika vrstev a vyzrajte nad počasím. Fantazie se meze nekladou! Ať už máte na sobě halenku, pulovr a bundu nebo tričko, mikinu a svetr, vytvořte si vlastní outfit a vyberte si kousky, které vám nejvíce vyhovují! Nezapomeňte navrh přidat i vlněnou šálu. Měli byste se řídit pouze jedním pravidlem: Nenoste více než 3 kusy oblečení, jinak se z vás nestane trendy žena ale chodící skříň. 

Jak vidíte, tyto 3 podzimní trendy 2019 jsou nejen praktické, ale také stylové a jsou ideální pro usnadnění změny sezóny! Noste manšestr a barevné svetry, pro o něco veselejší podzimní měsíce. Objevte své oblíbené kusy a vytvořte skvělé outfity!

S láskou JasmineJasmine Mousavi
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • Petra Lehká
    20.8.2020

    Vlněnou šálu bych si mohla také pořídit :-) Já mám akorát vlněný svetr, který jsem si objednala z https://www.vlnenezbozi.cz/svetry-ovci-vlna/ a v zimě ho nosím nejraději, protože mě krásně zahřeje. Oblečení z vlny je podle mě to nejkvalitnější, tak bych si mohla koupit i vlněnou šálu, stejně žádnou nemám, tak by mi už alespoň netáhlo na krk :-)