Plesové šaty 2020

Od Jasmine Mousavi | Zveřejňování reklam | 07.01.20 14:22
Plesové šaty 2020-156

Konečně přišel čas se začít pomalu znovu chystat na ples! Ať už váš čeká maturitní večírek či rybářský ples, určitě již přemýšlíte o tom, které plesové šaty si pořídit. Ples je skvělou příležitostí se vyparádit a nahodit jednou za rok na sebe outfit a la princezna Sisi či "red carpet". 

Vzhledem k tomu, že najít správné společenské šaty není snadné, představím vám trendy 2020, tak abyste mohli získat lepší přehled o tom, co se právě nosí a rozhodnout se o modelu, který budete chtít zvolit. Dlouhé šaty, šaty po kolena, krátké šaty, tylové šaty, šaty s neobvyklými střihy a vzory – při široké nabídce rozmanitosti je obtížné vybrat jeden jediný model. Nejlepší je tedy začít tím, že vyberte střih, který lichotí vaší postavě a barvu, která odpovídá vašemu tónu pleti. Protože na vás čeká dlouhá taneční noc, je naprosto důležité, abyste se v šatech cítila pohodlně a mohla bez problémů protančit celou noc!

 

1. Jednoduché, dlouhé šaty na ples

Pokud zvolíte jednoduché dlouhé elegantní šaty na ples nemůžete nic pokazit. Dlouhé plesové šaty nikdy nevycházejí z módy a jsou nadčasovou klasikou, a tak je oblečete jak na myslivecký ples, tak i do opery!  Dlouhé šaty na ples najdete nejen ve všech možných barvách, různých střizích a vzorech. Vyberte si šaty, které nejlépe padnou a lichotí vaši postavu. Ač se jedná o jednoduchý styl šatů, neznamená to, že váš outfit bude nudný Zkombinujte své dlouhé plesové šaty s párem visacích náušnic a přezkovými boty na podpatku. 

2. Extravagantní plesové šaty à la Popelka

Kdo nesníval o tom, že by nestrávil noc s princem snů jako Popelka! S šaty a la Popelka budete mít příležitost tuto scénu napodobit a botu kvůli tomu ztratit nemusíte!
V letošním roce jsou mimořádně populární zejména ozdobné plesové šaty – čím okouzlující a pompéznější, tím lepší! Udělejte z této plesové noci velmi zvláštní událost a oblečte si extravagantní šaty, které zaručeně upoutají pozornost každého! Bez ohledu na to, zda si vyberete šaty s tylovými detaily, šaty s nafouknutými rukávy nebo šaty s vlečkou – extravagantní plesové šaty vás vyvedou z davu a zaručí, že se budete cítit jako princezna na bále! Poněkud extravagantnější šaty kombinujte s jednoduchými doplňky a jednobarevnými lodičky, nejlépe v černé či tělové barvě.

3. Krátké šaty na ples

Zda se názory liší – někteří milují krátké plesové šaty, zatímco jiní je nepovažují za vhodné pro formální ples, protože jsou příliš podobné koktejlovým šatům. V posledních letech se však krátké plesové šaty staly stále populárnějšími mezi plesovými hosty. Krátké plesové šaty mají tu výhodu, že i vaše taneční boty dostanou zasloužené pozornosti, a tak investice do střevíčků se vyplatí. Mám na mysli: Balenciaga, Manolo Blahnik (oblíbené značka Carrie Bradshaw) či Gucci.
S těmito šaty je nejlepší kombinovat již zmíněné lodičky a jednoduché šperky. Pokud chcete do svého vzhledu přidat trochu více detailů, zkuste doplňky do vlasů.

Perfektní plesové šaty není snadné najít, snad se tedy díky tomuto blogu necháte inspirovat a vyberete si šaty, které nejlépe vyhovuje vašemu osobnímu stylu! Nejdůležitější je však, abyste se v šatech cítili dobře, protože plesová noc by pro vás měla být nezapomenutelným zážitkem, na který budete vzpomínat po dlouhou dobu!

S láskou JasmineJasmine Mousavi
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ