Oblečte se jako James Bond - top 5 z jeho šatníku

Od - Alicja - | Zveřejňování reklam | 14.10.19 17:22
Być jak James Bond

Buďte jako James Bond – nepředvídatelný, okouzlující a vždy neodolatelně šarmantní Brit, vzor mnoha mužů. I z nejšílenější přestřelky či exploze unikne Agent 007 velmi elegantním stylem, a to v cela perfektním obleku. Předpokládám však, že přestřelky nejsou na vašem denním programu a v obleku nelítáte celý den po venku. Mít však v šatníků pár kousků z kterých opravdu ze sebe vykouzlíte verzi James Bonda, není určitě na škodu. Protože James Bond oblečení se vám bude hodit.

1. James Bond oblek

Boj s bandity, krásné ženy, přestřelky a hroutící se budovy, a ještě k tomu, vždy vypadá dobře! Komu by se takový popis práce nelíbil! Dnes už si nikdo nedokáže Bonda představit jinak než v dokonale padnoucím luxusním obleku. Zatímco klasičtí James Bond elegáni jako Pierce Brosnan nebo Sean Connery si zachovávali rafinovaný, avšak klasický look, Daniela Craiga jsme mohli vidět ve více sportovnějším vzhledu. Síla James Bonda je zůstává však nadále ukrytá v samém obleku, vypasované sako s úzkou fazónkou a cigaretové kalhoty. Sako ve stylu James Bonda vybírejte v klasickém stylu, s klopy do véčka a perfektně vyžehlenou bílou košilí,

Firmou za všemi těmito elegantními a skvěle padnoucími James Bond obleky je americká značka Tom Ford. Na Fashiole.cz však můžete vybírat z luxusních světových značek, tak i z cenově dostupnějších značek.

2. Košile na zakázku 007

Jak má košile vypadat, aby z vás udělala pravého anglického elegána? Především musí být z kvalitního materiálu, protože s tolika běhy a skákání se nesní jen tak potrhat. Košile James Bond jsou obvykle bílé košile, mají úzké límce a manžety upevněné klipy – a samozřejmostí je klasika a elegance. I tady stojí Tom Ford za designem James Bond košilí. Pokud váš však myšlenka na červené víno na košili za tisíce, můžete vybírat i z levnější značek. Stačí jen použít náš filtr na filtrování ceny.  

On set #Spectre in Morocco. Even the hottest of places cannot wipe away a Bond smile.????????????

Een bericht gedeeld door Daniel Craig (@daniel.craig.007) op

3. Lov klasických kabátů

Double-breasted, jednořadový, vojenský, a samozřejmě šitý z nejlepších materiálů, jako je kašmír a hedvábí, to jsou kabáty Jamese Bonda. Investice do dražšího kvalitního kabátu, je na celý život. 

4. James Bond a každodenní oblečení?

Bond je vždy elegantní, a to i v Maroku v poušti nebo během útěku na ledovci. Co však obléká tento nebezpečný svůdník, pokud zrovna ne luxusní Tom Ford oblek? No překvapením nebude, že to není obyčejné oblečení. Bunda bombardéru, kterou Agent 007 obléká je taktéž z dílny amerického návrháře Toma Forda. Naproti tomu všechny druhy svetrů, které zahřívají Daniela Craiga během natáčení zimních scén, jsou produkty značky N.Peal. Všechny výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, včetně kašmíru a hedvábí - no ano, čekali jste něco jiného?

Tangier. #JamesBond #DanielCraig #LeaSeydoux

Een bericht gedeeld door Daniel Craig (@daniel.craig.007) op

5. Jaké boty nosí Bond?

Pohodlné, protože s takovými dynamickými akcemi nikdo nechce mít puchýře na nohou. Samozřejmostí, jak jinak, je elegantní nebo ležérní, vyrobená z nejlepší kůže, na gumové podrážce. Jaké boty tedy zvolit? Monk a Derby, vázaná obuv vyrobená z jednoho kusu kůže. V dřívějším blogu o typech pánské obuvi se dozvít víc.

Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • 28.6.2022

    Kdysi jsem vedl o Jamesi Bondovi blog. Byly tam různé trivia a různé zajímavosti z toho světa. Jak recenze knížek, tak recenze filmů. No, pak na to už nebyl čas. Ale kdybyste někdo chtěl, tak ten blog pořád existuje. Je na Wordpressu (o tom systému více tady : https://kvalitneseo.cz/uncategorized/wordpress-jako-jeden-z-open-source-redakcnich-systemu/ ) a má docela návštěvnost. Jen na to teď nemám tolik času, kolik bych si přál, takže ho klidně prodám dál. ;-)