11 nápadů na luxusní dárky pro ženy

Od Samantha Hinterbrandner | Zveřejňování reklam | 30.12.19 14:43
11 nápadů na luxusní dárky pro ženy-144

Hledáte luxusnější dárek pro vaši polovičku, který je vhodný pro každou příležitost? A o něco dražší dárek potěší zejména o Vánocích! Pokud si však s výběrem nevíte rady, mám pro váš 12 nápadů na luxusní dárky pro ženy. Tyto dárky jsou ideální pro moderní a stylovou ženu. Jsem si skoro jistá, že zde najdete ten dárek, který potěší o něco náročnější ženy. 

Je na čase ukázat ženám ve vašem životě, jak moc pro vás znamenají s jedním (nebo více) luxusními dárky.

11 nápadů na luxusní dárky pro ženy

Sluneční brýle

Neznám ženu, která by nechtěla vlastnit pár luxusních slunečních brýlí. Luxusní brýle se stanou nedílným doplňkem ženina šatníku prakticky po celý rok. Ono totiž občas nevadí, že je zataženo. Sluneční brýle nejen ochrání oči před sluncem, ale zakryjí i neprospanou noc či přidají na éteričnosti. Sluneční brýle najdete od rozdílných značek a návrhářů. Vybírejte luxusní pár, který je módní a velmi odolný.

Balerínky

Ač nejsou balerínky (neboli boty bez podpatku připomínající baletní špičky) něčím co by vás hned napadlo v souvislosti s luxusními dárky, ženy balerínky zbožňují. Jedná se totiž o boty, jež jsou nutností pro každou ženu. Pohodlné, avšak elegantní boty, které lze nosit do práce, na kávu či i při slavností příležitosti! Najdete je v řadě provedení a barvách. Pokud chcete vsadit na klasiku a jistotu, vyberte baleríny v černé či tělové barvě od značek jako Valentino či Balenciaga.

Kožený pásek

Kožený pásek, a to ať už s jednoduchou přeskou či přeskou s logem jsou dokonalým doplňkem pro ženy. Vybírejte jednoduchý kožený pásek v černé či hnědé barvě se zlatou či stříbrnou přeskou pro ženy, které mají rády více minimalistický styl. Pro ženy, které milují trošku více efektu a pozornosti, můžete vybrat jeden z designových pásků s logem značky.

Náhrdelníky 

Náhrdelníky jsou velmi trendové a skvělý dárek pro ženy. Je to elegantní šperk, který bude nejen skvělým doplňkem, ale hlavně vzpomínkou. To, co ženy milují více než cokoli jiného, je když jejich muži vynaloží úsilí. S koupí náhrdelníku tedy nemůžete šlápnou vedle.

Hedvábný šátek

Hedvábný šátek je skvělým dárkem pro všechny stylové a módní ženy. Je to perfektní doplněk, který lze nosit kolem krku, připevněný ke kabelce či kolem hlavy jako diva z hollywoodského filmu! Jedná se o nadčasový módní doplněk, který všechny ženy potřebují.

Náušnice

Stejně jako náhrdelník, jsou i naušnice nadčasový šperk, který vaše žena ocení ještě mnoho let. Jedná se totiž nejen o doplněk, ale i o vzpomínku na ten večer, kdy dostala nádherné náušnice od vás. Pěkný pár naušnic se bude hodit ke každému outfitu a vydrží po celý život. 

Pouzdro na kreditní karty

V dnešní době se dámské peněženky zmenšují a zmenšují, a to díky digitalizaci. Ve většině případů můžete totiž platit kartou, případně telefonem. Velká peněženka není potřeba, stačí totiž jen pouzdro na karty. Jedná se teda o perfektní dárek, který je stylový a praktický. 

Kožené rukavice

Kožené rukavice jsou perfektním doplňkem, který přidá na luxusním vzhledu a ochrání ruce vaší milované před mrazem. 

 

Značkové kabelky 

Značkové kabelky jsou skvělým dárkem, s kterým nadchnete každou ženu co miluje módu a luxus. Neexistuje totiž žádná žena, která by se zlobila či byla nespokojená s designovou taškou jako dárkem. Zjistěte kterého designéra či značku vaše žena zbožňuje a pořiďte kabelku od nich! Vybírejte kožené kabelky, které vydrží pěkné ještě několik let.

Tento seznam dárkových nápadů pro ženy určitě obsahuje alespoň několik nápadů, které by byly pro vaši ženu perfektní. A pokud si pořád jisti, vyberte jeden z naší nabídky, neboť luxusním dárkem nic nezkazíte.

Nakonec, úsilí se je to co, se nejvíc počítá!

 

S láskou SamanthaSamantha Hinterbrandner
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • tynaryglova-001
    10.6.2022

    Já si dost často dárky vybírám sama. Manžel není ten typ, který by dokázal ženu ohromit nějakým dárkem. Nechci ho proto trápit s vymýšlením, stejně by vmyslel nějakou blbost :-D . Dávám mu typy a on mi pak něco z toho koupí. K Vánocům jsem si vybrala parfém z https://www.esensino.cz/ a už ho mám skoro prázdný :-D . Krásně voní, tak ho používám několikrát za den :-) .

  • 25.8.2021

    Ach, která žena by netoužila od svého miláčka dostat dárek jako od pana Božského z dílny Gucci nebo Louis Vuitton. Já svému Božskému napověděla kabelku od Ralph Lauren a balerínky od Valentina... Je to výzva, ale věřím, že si poradí :-D Příští rok spolu budeme čtvrtstoletí a navíc slaví 50... tak pro něj chci spolu s rodinou taky něco mimořádného.... A let stíhačkou vypadá mimořádně... https://www.impresio.eu/products-list/let-stihackou, skoro tak jako Gucci ... Skoro. :-D
    ,