Letní šaty do 1000 Kč

Od Michaela Kratinova | Zveřejňování reklam | 01.07.19 10:58
Ty nejkrásnější letní šaty pod 1000 Kč

Brzy bude opět léto. Jak už jsme se celý rok nemohly dočkat! Teplé noci, výlety na Lipno, vínko na zahradě a babičin jahodový koláč. A letní šaty samozřejmě! A nejlépe levné letní šaty. Protože kdo zaplatí ty všechny výlety a ty koktejly na Lipně? A pokud se chystáš k moři, tak se každá koruna bude hodit, že jo? My to však na Fashiola.cz máme vychytané a pomůžeme ti vybrat ty pravé levné letní šaty v kterých budeš nejen za kočku, ale přímo za lvici!

Nakupujte levné letní šaty online

Levné nemusí být nutně vysoce nekvalitní. Online najdete mnoho letních šatů, které jsou pěkné a kvalitní i přes jejich dostupnou cenu. Můžete dokonce najít vhodné levné šaty na svatbu. Ale také letní šaty do kanceláře nebo na pracovní pohovor. Chystáte se brzy na dovolenou a hledáte šaty, které můžete nosit na pláž? Žádný problém, našly jsme šaty jak pro plážovou vílu, tak i pro městskou dračici. Na Fashiola.cz nabízíme řadu značek, které jsou cenově dostupné a nabízí kvalitní módu. 

Levné šaty na svatbu

Jdete za družicku anebo jako host na svatbu? Elegatní a krásné šaty nemusí stát milióny. Na Fashiola.cz najdete jak levné koktejlové šaty a tak večerní šaty, které září luxusem. Fake it till you make it! Pro celkový look vybírejte ze řady šperků a lodiček. A třeba narazíte i na prsten, který by se vašemu příteli mohl líbit.

Preferujete květinové vzory nebo elegantní pastelové barvy? Pokud celý look dobře sladíte, bude fungovat úplně všechno. Chcete také udržet cenu pod 1000 Kč? Pak použijte naše šikovné filtry!

Levné letní šaty k moři

Slunce, moře a pláž přirozeně vyžadují přípravu! Pokud mohu mluvit sama za sebe, plážové šaty musí pro mě splňovat následující požadavky: musí být vzdušné, pohodlné a samozřejmě barevné. A nejraději abych mohla z pláže rovnou do baru na koktejl. Vybrala jsem tedy pro vás 6 šatů, které tyto požadavky splňují.

Levné letní šaty do parku i na rande

Hledáte krásné letní šaty jak na víno s kamarádkami tak i na žhavé letní rande? A za takovou cenu, aby vám zbylo i na kadeřníka.  Letos v létě uvidíte mnoho batikovaných šatů,  anebo šatů z lněného materiálu. Na rozdíl od trendu batikovaných šatů, krajkové šaty jsou sázkou na jistotu. Já osobně preferuji hravé a ženské šat y barvách či květinových potiscích. Zahrajte si ve svém outfitu s kontrasty, například, na sobě chladné boty na motocykl pod roztomilý krajky šaty. Nebo kombinujte koženou bundu s ženskými elegantními letními šaty.

Letní šaty do práce

Už teď proklínáte dny strávené za oknem v kanceláři, když by se tak dobře leželo u bazénu? Udělejte si radost novými letními šaty do kanceláře za dobrou cenu. Místo klasických černých či šedých, vybírejte na léto šaty s proužky. Máte zálust jste si však šaty bez rukávů? Pak si sebou přibalte i tenký svetřík nebo sako, ať v té klimatizaci neumrznete. 

Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • tynaryglova-001
    21.10.2022

    Já jsem si letos v létě na sebe nic nekoupila. Vybírali jsme nový stan a nějaké kempingové vybavení z https://www.naturehikecz.cz/ , takže jsme měli úplně jiné nakupování. přítel si chtěl vyzkoušet, jaké to je stanovat, a všem se nám to líbilo, takže máme o příští dovolené už jasno :-) .

  • 28.8.2022

    Řeknu vám to jednoduše. Nemám na letní šaty čas a vlastně nemám ani moc chuť to řešit. Jsem holka od koní a od psů, takže mi stačí tepláky a vytahané tričko. A kdyby bylo po mém, jdu s tím klidně do divadla nebo do kina. Raději si podle návodu na https://hobbio.cz/nejlepsi-pamlsky-pro-psy/ vyberu pamlsky pro psy a dám je mým čtyřnohým miláčkům, než abych se nějak zbytečně fintila. Pro koho taky? :-)