Jak nosit camel coat?

Od Lena Steffen | Zveřejňování reklam | 30.12.19 14:47
Jak nosit camel coat?

Dámský béžový (neboli camel coat) kabát je společně s černým kabátem v zimě jedním z nejpostradatelnější kousků šatníku. Pokud tedy plánujete si letošní podzim 2019 zainvestovat do nového kabátu, pak zapomeňte na leopardový potisk či křiklavé barvy. Minimalistický kabát z kvalitního materiálu vám bude kamarádem na pár solidních let. Béžový camel kabát totiž nikdy nevyjde z módy. Můžete ho navíc obléci ke všemu, a to od elegantních koktejlových šatů po džíny s motorkářskými kozačkami. Moje oblíbená kombinace je i takzvaný monochromatický styl neboli look v jedné barvě od hlavy po paty.  Abych vám však výběr outfitu usnadnila, připravila jsem pro vás tři looky na to, jak zkombinovat camel coat neboli béžový kabát.

Jak nosit camel coat?

Jednou z největších výhod camel kabátu je, že sluší jak blondýnkám, tak i brunetkám. S tímto klasickým kabátem budete rozhodně vypadat stylově. 

Pro monochromisty
Monochromatický styl znamená obléci se od hlavy až po paty v jedné barvě či případně odstínech jedné barvy. Kombinujte tedy béžovou s odstíny latté, créme atd. Ač se může zdát, že odstíny jedné barvy jsou uspávací, opak je pravdou. Monochromatický je stylový a experimentovat nemusíte jen s odstíny, ale i s materiály.

Pro minimalisty
Podzim a zima přímo vybízí k zvolení tmavých barev.  A pokud jste v černé, jak doma následující kombinace je pro vás jak dělaná. Kombinujte černé kotníkové kozačky s úzkými černými džíny, černým rolákem či košilí a doplňte svůj outfit o velbloudí kabát. Vyzkoušet můžete i kombinaci černé a bílé. Pro oživení looku, přidejte červenou rtěnku.

Pro sport girls

Ač se tento klasický podzimní kabát může dát navýše elegantní, hodí se i ke sportovnímu outfitu. Velbloudí kabát unosíte k legínám tmavé barvy či ke kalhotám s úzkými nohavicemi, oversized barevným svetrům a k o něco robustnějším teniskám Fila či Nike.

Jak nosit camel coat?

Na rande ve velbloudím kabátu

Chystáte se na rande anebo máte firemní večírek či jen tak na skleničku s kamarádkami? Pak camel coat z vás vykouzlí šarmantní ženu. Doporučila bych ho obléci k černým koktejlovým šatům či červeným pouzdrovým šatům, ale upřímně, hodí se k jakékoliv barvě. Obout můžete lodičky či kozačky na podpatku v případě námrazy, sněhule na nohy a lodičky do ruky a hurá na bál.

Pokud hledáte více inspirace, podívejte se na toto video!

Jak nosit camel coat?

Nakupujte zde

Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ

  • tynaryglova-001
    12.7.2022

    Já nosím v zimě černý kabát. Nejsem ten typ, co by měl plnou skříň oblečení a každé ráno přemýšlel, co si obléct, aby to k sobě ladilo. Mám proto černý kabát a kozačky, které se hodí ke všemu. V zimě nosím nejradši vlněné vesty, které jsem si objednala z www.vlnenezbozi.cz , protože mě hned zahřejí a ke kozačkám se hodí taky :-) .