Dámské kozačky na podzim 2019

Od Michaela Kratinova | Zveřejňování reklam | 30.12.19 14:47
Dámské kozačky na podzim 2019

S každou novou sezónou je i čas na nové podzimní kozačky. Jaké kozačky se však letou budou nosit a co raději nechat ve skříni?  Podívejte na následujícíh 7 trendů a objevte svoje nové dámské kozačky.

A jaké že se to podzimní kozačky budou letos nosit?

  1. Kozačky s kožešinkou
  2. Kozačky se špičkou do čtverce
  3. Květinové kozačky
  4. Kozačky na šnůrky
  5. Kozačky "pro panenky"
  6. Kozačky na platformě
  7. Kovbojské kozačky
Dámské kozačky na podzim 2019

Popelkou ve střevíčkách s kožešinou

Z tohoto podzimního trendu se vaše nohy opravdu budou radovat. Kožešinka se bude nosit jak na kozačkách, sněhulích, tak i lodičkách a nazouvácích. Nesporný je fakt, že kožešina je klíčovou součástí všech módních trendů podzim / zima 2019, a zůstane trendy i příští rok. A tak se nebojte zainvestovat a zabalte svoji nožky do kožešinky. Nosit je můžete jak k džínům, tak i k šatům. A pod šaty oblečte klidně trend minulé zimy, bílé punčocháče.

Pythagorův čtverec

I když ještě botám do špičky neodzvonilo, tento rok jednoznačně frčely boty do čtverce. Sandále do čtvercové špičky jsme mohli vidět po celé jaro a léto, a tento trend bude pokračovat i na dámských botách na podzim. 

Pověz, kde ty kytky jsou

Ač už je léto za námi, o květiny (teda aspoň květinové motivy) nepřijdeme letošní podzim. Dámské kozačky budou na podzim plné květin, a to od jemně vyšívaných motivů po výrazné květinové potisky. Stejně jako hadí motiv, i květinový motiv si upevnil místo v podzimním botníků všech influencerů a milovníků módy.

A kdo vám zaváže tkaničku?

Staro-nový trend nelze přehlédnout a vás si rozhodně přímo připoutá. Nosí se šněrovací kotníkové boty či šněrovací kozačky po koleno. Nebojte se ani vyzkoušet šněrovací boty i v jiné barvě, a to například v hnědé či bílé. Tento trend vám přidá na sex-apelu, i když bude vyžadovat hodně trpělivosti, a čím vyšší podzimní kozačky, tím vyšší dávka trpělivosti. Ke kozačkám na šněrování oblečte klidně mini sukni, k ní však oblečte vlněný rolák a dlouhý kabát, tak abyste to vybalancovala. Pamatujte, šněrovací boty mají něco z jak z viktoriánské doby, tak i z D 1. 

Boty pro panenky

Další trend, který letošní podzim přijde do módy jsou "boty pro panenky" neboli Mary Jane. Mary Jane je americký výraz pro uzavřené boty s přezkou přes nárt. Tento trend však nevypadá vůbec dětsky. Boty Mary Jane se dají nosit jak k šatům na večírek, tak i k džínům přes den.

Boty proti lásce

Pokud jste fanouškem 70. let, budete milovat jeden z největších trendů, které jsme viděli na přehlídkových molech F / W 19: platformy. Od bot až po mokasíny a večerní boty začněte si procvičovat balanc už nyní, protože čím vyšší platformy, tím lepší. Není snad lepší boty, kterou oblečete k džínům do zvonu než právě boty na platformě. Nohy do nebe!

Gud-báj, gud-báj, gud-báj

A co tak kovboje panenko? Divoký západ je tu a letos se budou nosit kovbojské boty! Není potřeba kůň, spíš si osedlejte nějakou luxusní kabelku. Nosí se podzimní kozačky z hadí kůže, na vysokém podpatku, bílé kovbojské boty se zdobením nebo černé lesklé boty. Kovbojské boty v moderním podání. A v báru houstne již dým. (A pro ty, co neviděli Limonádového Joe, styďte se, je to klasika!)

Dámské kozačky na podzim 2019
Zajímavé?

Sdílejte tento blog se svými přáteli!

PŘIDAT KOMENTÁŘ